Prywatność

Informacja dla Klientów dotycząca przetwarzania danych osobowych w firmie ART Urszula Gwóźdź

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)

pragniemy poinformować, iż:

Państwa dane osobowe znajdują się w bazie Klientów ART Urszula Gwóźdź, a ich administratorem jest ART Urszula Gwóźdź z siedzibą 41-400 Mysłowice, ul.1000-lecia Państwa Polskiego 26.

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji procesów handlowych z Klientami.

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą właściwe organy podatkowe, firmy kurierskie, a także podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne ART Urszula Gwóźdź.

Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu wygaśnięcia roszczeń wynikających z zawartej umowy bądź przedawnienia zobowiązań podatkowych.

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w zakresie realizacji procesów handlowych. Niepodanie tych danych uniemożliwi sporządzenie niezbędnej dokumentacji handlowej.

PARTNERZY HANDLOWI: