Fachowa Platforma

Lokalne firmy łączą siły! Market remontowo-wykończeniowy STOBUD,  ART Meble na Zamówienie i Salonik Firan SEBA powołują do życia platformę współpracy „Fachowi Sąsiedzi”. Wszystko to z myślą o komforcie i wygodzie mysłowickich klientów. Powstanie Fachowej Platformy, to konkretny efekt spotkań biznesowych organizowanych regularnie przez Urząd Miasta Mysłowice.

 

To właśnie dzięki spotkaniom w Szybie Bończyk doszło do nawiązania współpracy pomiędzy lokalnymi firmami. Dzięki platformie, mieszkańcy Mysłowic będą mogli bez problemu zaprojektować i przeprowadzić remont, uzupełniając całość o odpowiedni dobór mebli i firan.

 

Poznaj bliżej trzy firmy, które powołały do życia Platformę Fachowi Sąsiedzi:

 

Market STOBUD – www.facebook.com/fachowysasiad – oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych, wykończeniowych i  największy na Śląsku wybór wszelkich farb i lakierów gotowych i z mieszalników, narzędzia, akcesoria, płytki, gresy.. W Stobudzie możesz liczyć przede wszystkim na profesjonalne porady, fachową i miłą obsługę oraz atrakcyjne ceny znanych i dobrych produktów. STOBUD to idealne miejsce dla każdego poszukującego inspiracji oraz rozwiązań przy budowie lub remoncie domu, mieszkania, firmy czy ogrodu. To także idealny partner dla lokalnych firm remontowo-budowlanych oraz dużych projektów inwestycyjnych. Stobud to rodzimy market należący do  firmy TIC z bardzo długą tradycją.

 

Salonik Firan SEBA –  www.salonikfiran.pl – jest firmą działającą na rynku śląskim od 1996 roku, wokół której skupiły się osoby oddane pasji tworzenia niepowtarzalnych dekoracji okiennych. Firma zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę i indywidualne rozwiązania spełniające oczekiwania każdego klienta.

Ceniąc Państwa czas, dojeżdżamy w dogodnym i ustalonym wcześniej terminie. Dokonujemy pomiaru okien i przedstawiamy opracowane przez nas projekty, spośród których mają Państwo możliwość wyboru najbardziej dla siebie odpowiedniego. Pomagamy w doborze tkanin najlepiej pasujących do danego wnętrza i oddających jego indywidualny charakter. Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez Państwa projektem. Posiadamy bogaty wybór karniszy, plis i rolet, które na Państwa życzenie montujemy w dogodnym terminie. Na Państwa życzenie przyjeżdżamy z gotową dekoracją, którą wieszamy i upinamy z najwyższą starannością, przekazując Państwu jednocześnie wskazówki, co do dalszego sposobu jej użytkowania i konserwacji.

 

Firma Meble ART – mebleart.com –  od kilkunastu lat zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie.

Realizujemy projekty dla firm i osób indywidualnych. Szeroka gama naszych produktów i usług oraz profesjonalna obsługa uwzględniająca potrzeby naszych  klientów, jak również  najnowsze trendy w meblarstwie pozwalają na realizację różnorodnych projektów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble spełniały oczekiwania i wyobrażenia naszych klientów, aby tworzyły niepowtarzalny charakter i styl projektowanego wnętrza. 

 

Planując budowę czy remont i kontaktując się jedną z tych firm, klient może otrzymać kompleksowe rozwiązania. „Fachowi sąsiedzi” zapewniają profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, a także oferują porady projektanta/ dekoratora wnętrz, który w całości spojrzy na mieszkanie, czy dom.  Kupując w tych Polskich firmach wspierasz automatycznie lokalną infrastrukturę np. remonty szkół, przedszkoli, domy dziecka, świetlice itp. – gdyż odpowiedzialność i zaangażowanie pro-społeczne jest dla nich bardzo ważne.

 

Platforma „Fachowi Sąsiedzi” jest otwarta na każdego „kolejnego Fachowego Sąsiada” .

PARTNERZY HANDLOWI: